Салат з броколі і лососем

  • Огородник
  • 20 хвилин
  • 2
  • Середня
  • 230 Ккал

Ще одна смачна страва на кожен день

Процес приготування:

Броколі потрібно залити кипяченою водою лише на 3-5 хвилин для того, щоб краще зберігалися цінні поживні речовини в ній.

 

Броколі –  приносить колосальну користь організму. Що ж у ньому такого особливого?

  1. Броколі – джерело необхідних вітамінів. Одна порція капусти броколі рівнозначна прийому полівітамінної таблетки. Як більшість зелених овочів, броколі багата фолатами, необхідними для відновлення крові і підтримки тонусу. У ній багато вітаміну С (по його вмісту броколі випереджає цитруси в три рази), вітаміну К, що відповідають за міцні судини, молодість і тонус шкіри. Також багато вітамінів А і РР, які необхідні для гостроти зору.
  2. Броколі – джерело незамінних мінералів. Цей непоказний на вигляд овоч — справжній рятівник для нашого серця і скелета. У ньому дуже багато калію, натрію, необхідних для безперебійної роботи серця, є фосфор і кальцій, що зміцнюють кістки, залізо, що відносно легко засвоюється.
  3. Броколі – лікувальний продукт. Детоксифікація. Присутність вітаміну С, сірки і деяких амінокислот робить броколі дуже хорошим детоксикантом. Завдяки цьому з організму видаляються вільні радикали і токсини, такі як сечова кислота, тим самим кров очищується і усуваються такі проблеми, пов’язані з токсинами, як нариви, свербіж, висип, подагра, артрит, ревматизм, екзема. Хвороби шлунка. За рахунок достатньої кількості білка броколі добре підходить для дієтичного харчування. Вона дуже багата клітковиною, що дозволяє лікувати майже всі шлункові захворювання, оскільки клітковина лікує запори, а запори — основна причина майже всіх захворювань шлунка. Клітковина формує основну масу їжі, утримує воду і допомагає дефекації. Магній і вітаміни, присутні в броколі  підтримують потрібну кислотність, сприяють травленню, поглинанню поживних речовин з їжі і заспокоюють шлунок, зменшуючи запалення. Допомога шкірі. Зберегти вашу шкіру свіжою та молодою допоможуть такі антиоксиданти, як бета-каротин, вітамін С, комплекс вітамінів групи В, вітамін Е (надає сяйво шкірі і блиск волоссю), вітаміни А і К, омега-3 жирні кислоти, амінокислоти і фолати, присутні в овочі. Хвороби серця. Крім антиоксидантів, в броколі багато клітковини, бета-каротину, омега-3 жирних кислот і вітамінів, які допомагають скоротити кількість холестеролу, а також підтримати роботу серця, належним чином регулюючи кров’яний тиск. Допомога очам. Бета-каротин, вітамін А, фосфор, комплекс вітамінів групи В, вітаміни С і Е дуже корисні для зору. Ці речовини захищають очі від макулярної дегенерації, катаракти і відновлюють пошкодження, завдані УФ-випромінюванням. Імунітет. Речовини, відповідальні за пурпурний і зелений кольори броколі, вітамін С, бета-каротин та інші вітаміни і мінерали, особливо селен, мідь, цинк і фосфор  захищають організм від численних інфекцій. Здоров’я кісток. Оскільки броколі дуже багата кальцієм (47 мг на 100 грамів) і такими поживними речовинами, як магній, цинк і фосфор, вживання овочу дуже корисно дітям, літнім людям, вагітним жінкам і годуючим матерям, так як вони найбільш схильні до остеопорозу, крихкості кісток, зубів і нестачі кальцію. Вагітність. Так як броколі багата поживними речовинами, життєво необхідними вагітним жінкам — протеїнами, кальцієм, вітамінами, антиоксидантами, детоксикантами, залізом, фосфором та багатьма іншими корисними елементами, вона є чудовим компонентом харчування вагітних жінок.

Може Вас зацікавати